Valsts robežsardzes koledža Valsts robežsardzes koledža Valsts robežsardzes koledža

EN LV Lapas karte

REFLEKTANTU IEVĒRĪBAI! Apstiprināti jaunie "Uzņemšanas noteikumi Valsts robežsardzes koledžā 2021./2022.mācību gadā profesionālās tālākizglītības programmā „Robežapsardze” (pamatuzņemšana)"
Par mums
VRK darbība
VRK direktors
Struktūra
Vēsture
Kontakti
Kā mūs atrast
Mūsu rekvizīti
Aktualitātes
Sludinājumi
Normatīvie akti
Programmas
Kursi
Reflektantiem, Uzņemšanas noteikumi
Bibliotēka
Kinoloģijas dienests
Sadarbības partneri
Foto un video
Publikācijas
Saites
Publiskie iepirkumi
Publiskie pakalpojumi
Sabiedrības līdzdalība
Nozares politika
Starptautiskās organizācijas
Eiropas savienība
ERASMUS
Studējošajiem
VRK Padome
Robežsardzes muzejs
Ārpus formālā izglītība
Sports
Personas datu aizsardzība
Budžets




Valsts robežsardzes koledžas direktors pulkvedis Mariks Petrušins

Dzimšanas laiks

1969.gada 26.februāris

Dzimšanas vieta

Ludza

Izglītība


2013.

Biznesa augstskola Turība, profesionālais maģistra grāds tiesību zinātnēs

1991.

Ļeņingradas Augstākā zenītraķešu komandieru karaskola

Dienests un amati Valsts robežsardzē


08.06.1992. – līdz šim

Dienests Valsts robežsardzē

Ieņemamie amati


01.10.2017. – līdz šim

Valsts robežsardzes koledžas direktors

10.02.2010. – 30.09.2017.

VRS Galvenās pārvaldes Dienesta organizācijas pārvaldes priekšnieks

01.11.2008. – 09.02.2010.

VRS Galvenās pārvaldes Robežapsardzības pārvaldes priekšnieks

15.05.2007. – 31.10.2008.

VRS Rīgas pārvaldes priekšnieks

13.01.2004. – 14.05.2007.

VRS Galvenās pārvaldes Imigrācijas pārvaldes priekšnieks

01.04.1998. – 12.01.2004.

VRS Galvenās pārvaldes Robežapsardzības pārvaldes Robežapsardzības un robežkontroles dienesta priekšnieks

30.05.1997. – 31.03.1998.

VRS Galvenās pārvaldes Robežapsardzības pārvaldes Plānošanas un attīstības daļas priekšnieks

01.03.1997. – 29.05.1997.

VRS Galvenās pārvaldes Robežapsardzības pārvaldes Dienesta organizācijas daļas priekšnieks

06.12.1995. – 28.02.1997.

Robežapsardzības spēku štāba Operāciju daļas (G–3) Robežkontroles nodaļas priekšnieks – daļas priekšnieks

23.09.1994. – 05.12.1995.

Robežsargu brigādes Robežapsardzības daļas Robežkontroles nodaļas priekšnieka vietnieks – priekšnieks

24.03.1993. – 22.09.1994.

Robežsargu brigādes Robežapsardzības nodaļas virsnieks

08.06.1992. – 23.03.1993.

Rīgas robežkontroles punkta Mācību nodaļas vecākais pasniedzējs

Jūsu jautājums
Diskusijas
Viesu grāmata







Sporta centrs



telefons: 64603670 (informācija, laiku rezervēšana)



 

 


Lapa apmeklēta 326595 reizes | Pēdējās izmaiņas veiktas: 06.04.2021.

 

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz
Valsts robežsardzes koledžu obligāta
Copyright © Valsts robežsardzes koledža 2003
Valsts robežsardzes koledža, Zavoloko iela 8, Rēzekne, LV 4600,
Tālr. 64603690, Fakss: 64603681 e-pasts: vrk@rs.gov.lv